Om oss

Unionsmatchen er en årlig vennskapelig orienteringskonkurranse for 13 – 16 åringer mellom de svenske distriktene Halland-Skåne, Göteborg, Bohuslän-Dal, Västergötland og de norske kretsene Buskerud, Østfold, Akershus og Oslo, Mjøs-O (fra 2016). Det konkurreres i klassene H/D 13-14 og H/D 15-16 år.

Hver krets kan stille med inntil 10 løpere pr klasse (fra 2019, tidligere 7+3).

For å delta i Unionsmatchen må man kvalifisere seg gjennom uttagningsløp og bli forhåndsuttatt av sin respektive krets.

Arrangementsplanen er:

Rekkefølgen over utgjør også rulleringen mellom kretsene.

Reglene for Unionsmatchen finner dere under lenken Lagledermøte.

Kontaktpersoner

Krets/distrikt Navn E-post
Bohuslän-dal Jenny Arvidsson jarvidsson2005@gmail.com
Bohuslän-dal Tomas Carlsson jaghetertomas@gmail.com
Göteborg Per Baier per_baier@hotmail.com
Göteborg Anders Lamm anderslamm.al@gmail.com
Halland-Skåne, Halland Patrik Corneliusson patrik@brimba.nu
Halland-Skåne, Skåne Jenny Lindblom jenny.lindblom@me.com
Västergötland Anna Agervig Kristiansson anna.agervigkristiansson@gmail.com
Västergötland Magnus Sundmark magnus.vof@vgidrott.se
Akershus og Oslo, kretsleder Ivar Maalen ivar.maalen@nmbu.no

Akerhus og Oslo, kretssekretær

Dag Kolberg

dag.kolberg@orientering.no

Buskerud, kretsleder Linda Verde linda.verde@outlook.com

Buskerud, kretskoordinator

Kenneth Buch kenneth.buch@orientering.no
Mjøs-o, leder Øyvind Ranestad oyvind.ranestad@online.no

Mjøs-o,

Eskil Gullord

eskil.gullord@hotmail.com

Østfold, kretsleder Elsie Brenne elsie.brenne@gmail.com

Østfold, aktivitetskonsulent

Simen Graff

simengraff@gmail.com

Webmaster for www.unionsmatchen.com

Nettstedet www.unionsmatchen.com eies og drives av Akershus og Oslo Orienteringskrets på vegne av Unionsmatchen. Arrangørene kan få tilgang til å legge ut nyheter, informasjon om arrangementet mv ved å kontakte webmaster.

Du finner bruksanvisning her: word/ pdf (sist redigert 2012).

  • Knut Edvard Helland
  • knut.e.helland (at) gmail.com             hvor (at)=@
  • (+47) 41523916